Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ZARF ALMAK

05.04.2012

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen melekcik36
Merhaba,bu rüyami iki sene önce gördüm ve beni etkiledi.Bir adam,orta yasta uzun krem renginde bir carsaf var üstünde. Bana bir mektup.Zarfin üstünde arapca yazili bir adress.Mektubu actim ve bir sayfa,arapca yazilmis. Mektubun icinde kücük pul gibi birseyler var,altinsarisi ve gümüsrengi.Uzaklardan kuran okuyan kadinlar duyuyorum,sonra 12 yasinda erkek yegenim okuyor.en son bana okumami söylüyor,ben okuyorum.Bitince adam zarfin icindekileri göye firlatiyor.inanilmaz güzel görünüyor,rahatliyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Zarf, önemli bir haberdir. Yabancı yazılar, bu haberi beklemediğinizi ve sizin aşina olmadığınız bir yerden geldiğini haber veriyor. Yaldızlar, haberin önemini ve güzelliğini vurguluyor. O zamanlar bir haber beklentisi içindeymişsiniz. Durumunuz ilahi bir güven ve sabır içinde olduğunuzu söylüyor. Zarftan gökyüzüne atılanlar, beklentilerinizin sonucunu alacağınızı söylüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA