Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ZAR BULMAK

13.02.2012

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hatice
Annemle birbinanın okul,işyeri,dernek,hastanevs gibibiryerin bahçesindeyiz.yerden zar buluyorum ikinciyide alıyorum.anneme gidelim diyorum.annem geldiğimiz kapıya gidiyor.bendiyorum burda da kapısı var.merdivenleriçıkmaya gerek yok.şurdan yakıncaçıkaralım diyorum.annem o kapıdan çıkıyor ben de dediğim kapıdan.anneminçıkması tabi zamanalıyor.ben de arasokakta kenardabekliyorum.annemde gittiğimi sanarak koşarak gidiyor.ben anne diye bağırıyorum koşuyorumduymuyor.arkamda elisopalı biride kovalıyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir şans yakalayacaksınız, hatta arka arkaya iki şans. Ailenizin yaşam koşullarından farklı yaşam koşullarına sahip olma şansı olabilir bu. Daha kolay ve daha rahat bir yaşam sürebilir, annenizden farklı olabilirsiniz. Sizi kovalayanlar, sizi teşvik edecek birilerini temsil ediyor. Anneniz olaylara çok olumlu bakmayabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA