Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ZAR ATMAK

24.09.2012

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen narüya
Garip eski bir evdeyim orda bir adam var sevgilim olarak görünüyor ve ben çok soğuk ve mutuzum . elimde bi kurşun ve silah var kurşunu silaha sürüyorum onu vurmak için sonra vaz geçiyorum sonra bazı büyük adamlar beliriyor o adamdan onlarda memnun değil derken bir yerde sevgilim olacak adamla kağıt oynuyorum as var elimde diyorum seviniyorum göster diyor kağıtlar gidiyor zar beliriyor bir ve başka bir sayı görüyorum ama 1 atmam gerek diyorum bir ve diğer sayıyı beklerken bir bir atıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sizi biri ile evlendirmek mi istediler ya da kuvvetli bir talibiniz mi oldu bilemiyorum ama bu durum sizi sıkmış gibi görünüyor. Çevresinde sevilmeyen kişileri çekici bulmuyorsunuz. Rüyanız herşeyi şansa bıraktığınızı söylüyor. Atmanız gereken zarı atmışsınız, talih sizden yana. Yakında aradığınız kişiyi bulacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA