Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ZAMANDA YOLCULUK YAPMAK

27.10.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Nessy
Rüyamda gelecekte yolculuk yaptım ama bu isteyerek olmadı. Bir mağazadayım ve orası değişti. O an yolculuk yaptım. Spa merkezi gibi bir yer ama herkes uyuyordu. Bembeyazdı. Üst düzey teknoloji. Kokulu mumlar vardı. Ve sonra tekrar kendimi başka yerde buldum. Yine yolculuk yaptım.Yine insanlar uyuyordu. Uyandırdım. Gündüz vakti güneş yok gece yaşanıyor. 3824 yılındaymışım ve işe giderken insanlar kabile gibi koşuyorlardı. Yürüme eylemi yok ve dünya karanlık, kasvetli, gölcükler vardı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Zaman bir kavram. İlahi boyutta yaşananlar ve yaşanacaklar aynı düzlemin üzerinde. Zamanda ruhsal yolculuk mümkündür. Paralel evren teorileri bu yolculuğu tanımlar. Ancak çok ileriki zamanlar bazen çok geride kalan zamanları içerir. Biz tarihleri M.Ö ve M.S. diye ayırıyoruz. Gördüğünüz yıl M.Ö olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA