Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ZAMANDA YOLCULUK ETMEK

31.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen rüyacı99
Ruyamda kuzenlerimle otururken buyuk kuzenim zamanda yolculuk yapabildigıni ogrendigini soyledi. Ben inanmadım en basta fakat sonra bizi yanina cagirdi ve hepimizi 50 yasina goturecegini soyledi hepimiz elele tutustuk ve bi anda gozumu actigimda sessizlik oldu yanimda kimse yokturdu ve esyalar bi anda degisti etrafa bakindim sonra içeriye gittigimde evlendigimi ve erkek cocugumun oldugunu gordum. Bir süre sonra gunumuz zamanina dondum bu seferde ben istedim ve tekrar ileri zamana gittik. Hayrol
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aslında geriye yolculuk mümkündür ama ileriyi çok zor görürüz. Bir taraftan da kadersel yazgılar vardır ki değişmezler.Siz sadece evlendiğinizi ve bir erkek çocuk sahibi olduğunuzu görmüşsünüz. Evlilikler ve çocuklar yazgıdırlar, değişmezler. Bu nedenle görebilmişsiniz. Kısacası siz gerçekten de geleceğinizi görmüşsünüz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA