Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ZAMANDA İLERİ GİTMEK

03.07.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen esmeralda
Kendimi sivil polis olarak görüyorum çok önemli bir bilgi varmış bende bu sebepten dolayı beni bir eve kaçırdılar güzel bir evde beni rehin tutuyorlar rehin olduğumdan haberim yok bir bayan geldi o bayanla beraber o evden kaçtık bir arabanın arkasına sakladı beni oradan koşarak uzaklaştık gül kurusu bir araba çıktı önüme ve o arabaya bindim 10 yılsonrasına gittim 6 7 yaşlarında çok güzel bir kızım vardı birde arabam vardı evimin önünde durdum arabadan indiğimi gördüm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Evlilik ve çocuklar yazılı kaderdir, seçimlere bağlı olmazlar. O nedenle çok ileri bir zamanda yaşanacak olsalar bile rüyalarda görülebilirler. Rehin olmanız şu anda kısıtlanmalar içinde olduğunuzu gösteriyor. Başkalarının tasarruflarına uymak zorunda kalıyorsunuz, kendi seçimlerinizi yapmanıza engel olanlar var ama yakında bu durum düzelecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA