Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ZAMANDA İLERİ GİTMEK

30.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Naz
2016 yılından 2020 yılına geçişimi gördüm zaman çok hızlı geçmişti.Üzerimde pembe buluz vardı.8-10 katlı bina gördüm kendimi en üst katta buluyordum aşağıya baktım insanlara.Kendi kendime dedim sen de bir zamanlar aşağılardaydın buralara zorluklarla geldin dedim.En üst katta da idarecilerden biri Naz Hanım anneniz ve babanız nereli diye sordu ben de nereli olduklarını söyledim ama çok ciddiydim karşımdaki de sürekli gülümsüyordu ben ona göre katıydım yani
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri 2020 yılında hedeflerinize ulaşmış olacaksınız. Bazı şeyler kaderdir ve sizin kaderinizde yükselme söz konusu. Kaderinizde olmasa bu kadar ileriyi göremezseniz çünkü belirli noktalar haricinde gelecek an'da belirlenir. Belki kariyer sizi güçlü kılacak ama aynı zamanda da katılaştıracak. Bu tarihi not alın. 2016 yılında bu tarihte başlayacak gelişmeler sizi 2020 yılında hedefinizin doruğuna ulaştıracak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA