Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ZAMANDA GERİYE GİTMEK

10.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Güzel ırmak
Merhaba rüyamda zaman yolculuğuna çıkmıştım 15_20 sene öncesi ve sonrasına gidip geliyordum,bir takım insanların ilişkilerini ve hayatlarını değiştirmek istiyordum sonrasında günümüze geldim ve dans kursuna kayıt oldum ve dans hocası yabancı ülkedendi .Rüyamın anlamı nedir?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Zaman düzleminde, ruhun geri gidişi mümkündür ancak kadersel döngüler hariç, gelecek an'da belirlenir ve bu nedenle geleceğe gidiş neredeyse imkansızdır. Ama tabi bazı döngüleri görebilirsiniz, mesela evlilik ve çocuklar kaderdir, bunları görebilirsiniz. Siz zamanda geri gidip sonra günümüze dönmüşsünüzdür. Size ileri, geri hareket şeklinde gelmiştir. Ruh, çok yetenekli bir enerjidir. Yeteneklerini keşfettiğinde aynı şeyi defalarca kez yapar. Siz de uykunuzda ruhunuzun yeteneklerini keşfetmiş olmalısınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA