Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ZAMANDA GERİYE GİTMEK

14.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen arya
Babaannem ve tanımadığım biriyle daha kendimden yaşça büyük bedenimle onun evinde sobasının önünde kahve içiyorduk. Tam olarak hatırladığım bir ayrıntı yok fakat oturduğumuz kısım dışında her yer bulanıktı ve sanki kahverengi şeffaf bir sıvıyla çevrilmişti. Bir fotoğraf karesindeymişiz de ben oraya zaman yolculuğu yapmışım ve o sınırlardan çıkamıyormuşum gibi. Bir de babaannemin yaşında sorun olduğunu belirtmeliyim, genç yaşlı arası hatırlıyorum rüyada.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aslında başka bir yaşamı görmüş olmalısınız. Biz dünyaya birden çok kez bedenleniriz ve aynı ruh ailesinden olan bazı kişilerle her yaşamımızda farklı rollerde birlikte yaşarız. Bazen de onlar hayatımıza girer çıkarlar. Siz de geçmiş yaşamlara ait bir kare görmüşsünüz. Bilincin derinliklerine inebildiğimizde geçmiş yaşamlarımızdan bazı kesitler hatırlayabiliriz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA