Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ZAMANDA GERİYE GİTMEK

28.03.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Aslı
Rüyamda geçmişe gittiğimi gördüm.Bazı şeyleri düzeltiyordum. Geri dönmek istediğimde zaman olarak yanlış bir zamana, daha eskiye döndüm. Bir arkadaşımın gördüğümde, daha tanışmadığımız için beni hatırlamıyordu. Ölmüş kedilerimin yaşıyordı. Önlem alıp onları koruyabileceğimi düşündüm. Sonra zaman uyuşmazlığı yaşayıp acı çektim. Herşeyi eskisi gibi akışa bırakmak istedim. O sırada yakışıklı, güçlü bir erkek gelip benim için dua etti ve şimdiki zamana geri döndüm.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Pişmanlıklar ve vicdan azaplarının neden olduğu bir rüya bu. Zamanda geriye gidebiliriz, hem de taa doğumumuza kadar ancak ileri gitmek çok sınırlıdır. Astral seyahat yaparak siz de zaman düzleminde hareket etmişsiniz. Bu durumu ölümden sonra da yaşıyoruz. Bir tür ölüm deneyimi yaşadığınız. Ve ilahi rehberleriniz sizi o durumdan, daha fazla acı çekmeyesiniz diye kurtarmışlar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA