Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ZAMAN YOLCULUĞU GÖRMEK

03.10.2011

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Semra Toprak
Zaman yolculuğunda o zamandaki biz değil şimdiki biz olarak gittiğimizi orada o zamandaki bizi dışardan gördüğümüzü öğreniyorum. Bunu "Ayni zamanda ayni yerde" diyerek açıklıyorum. Kucağında kız bebeği ile genç bir kadın var. Küçük bir banktayız. Bebek benim kucağımdayken düşerken başı banka vuruyor, ağlıyor. Üzülüyorum, bebeklerin düşmeler vurmalardan korunmalı olduğunu söylüyorum. Biraz ilerde ayni bebeğin 8 yaşlarındaki hali oyun oynuyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bazen astral seyahat esnasında zamandan bağımsız gezebilir, başka zaman dilimlerinde kendimizi izleyebiliriz. Ben gördüğünüzün bir rüya olmayıp, ruhun bir yolculuğu olduğunu düşünüyorum. Kız çocuğunun büyümüş halini size göstermeleri de bunun bir kanıtı gibi görünüyor. Falcıların yaptıkları da başka zaman dilimini anlık olarak görebilmektir. Bu şekilde geçmişi ya da geleceği bilebiliyorlar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA