Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ZAKKUM YEMEK

18.04.2012

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen asuman çiftçi
Hayırdır inşallah çöl renginde dağlık tepelik bir yerdeyim uzaklara bakıyorum yüksekbir yerden aşağıda küçücük insanlara benzemeyen ama insangibi hareket edebilen varlıklar var zordurumdalar koşuşturuyorlar onların yanına gidip yarımetmek istiyorum konuşmadan anlaşabiliyoruz 40 kadar hepsi beyaz parmağım boyunda onlarla aynı şekilde olan başka gurupdan kaçıyorlardı onları tahta bir kapı yapıp kocabir oyukoluşturup korumaya aldım daha sonra zakkum çiçeğine yoğut dökerek ydim teşekkürederim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Zakkum zehirdir, negatif enerjilerden, sıkıntılardan kurtulmak adına yaptığını her ne ise yanlış birşeyin içindesiniz. Yukarıdan izlediğiniz varlıklar bana rüyanızda başka bir boyutu gördüğünüzü düşündürdü. Size tavsiyem gizli ilimlerle, ruh çağırma ya da benzer konularla çok fazla ilgilenmeyin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA