Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YÜZÜNDE YARALAR OLMASI

08.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yagmur
Rüyamda suan tanisdigim kisinin evine gidiyorum. Zile basip yukariya cikiyorum. O beni görünce tedirgin oluyor. Iceriye almak istemiyor biri leri görür diye, bende anliyorum diyorum seni 5 dakika kapida görüp gideyim ozaman diyorum ama o daha tedirgin yüzünde hafif pembe yaralar var. Ben gidiyorum bana mesaj cekiyor. Orda la ilahe ilallah allah kerim sana duygularim var gibi bisiler yaziyor ama ben hepsini okumuorum. O diyorki uzakdan okudunmu bende daha tüm okumadim diyoryorum. Simdiden tesekkü
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu kişinin sizden sakladığı bazı şeyler var. Yakında öğreneceksiniz, sizden başka pek çok kişi biliyor olmalı. Bazı sıkıntılar ya da yaşanmışlıklar onun sizden uzak durmasına neden olabilir. Siz yakınlaşmaya çalışınca o geri adım atar. Bu kişi hakkında dikkatli olun. Yakın çevresinden onu öğrenmeye çalışın, ondan sonra onu hayatınıza dahil edin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA