Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YÜZÜKLERİ SAKLAMAK

04.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mel
Doğukan diye bir arkadaşım var daha önce duygusal bir şeyler yaşadık fakat sevgili olamadık bazı durumlar yüzünden.iyi bir dostluğmuz vardır. Paylaşımlarımız da çok iyidir. Rüyamda onunla beraber durak gibi bir yerdeyiz hava puslu ve gri. Rüyayı yaşıyor gibi gördüm kendi gözümden. Kendimi dışardan görmedim bu sefer. Ve hissettim. Ben bir basamak aşağıdayım yer taş. Sarılıyoruz bunu da hissettim. Elimde büyük yüzüklerim var ve taşları düşmüş köşeleri de kopmuş bakıyorum saklamaya çalışıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aranızdaki ilişkide durum nedir bilmiyorum ama eğer onunla olmayı içinizden geçiriyorsanız bu birliktelik için eski ilişkilerinizi saklamanız gerekiyor ya da siz öyle düşünüyorsunuz. Eğer aranızda herhangi bir şey olması imkansız ise o zaman bu rüyada bu kişi bir semboldür. Karşınıza ona benzer biri çıkacak ve siz aşık olacaksınız. Ama bu durumda da önceden söylediğim saklama durumu geçerli olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA