Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YÜZÜK VERMEK

24.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Angelnita
Beni çok etkileyen bir rüya gördüm. Rüyamda sevgilim bana plastikten bir Yüzük vermek isterken o yüzüğü başka bir kadına veriyor ve kadın boynuna sarılıyor. Bende üzülüyor ama bir yandan da plastik yüzü almadığım için mutluyum.Bu rüyayı gördükten bir gün sonra sevgilim Rüyam da bana 3 parlak Taşlı ve her taşı ayrı pembe, beyaz, kırmızı gibi rengete olan bir Yüzük uzatıyor ve diyor ki bak bu taşlardan bir çok değerli.???
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sevgiliniz sizden önce bir ilişki yaşadıysa ve bu ilişki evliliğin eşiğinden döndüyse bu rüya sizin bilinçaltınızın bir ürünüdür. Böyle bir ilişkiyi bilmiyorsanız ama gerçekleştiyse ruhunuz, ruhsal boyutta bunu görmüş olabilir. Bence önemli olan diğer rüyanız. Sevgiliniz size çok değerli bir bağlılık bahşediyor.Yüzükteki taşların birinin çok değerli olması bu ilişkinin ilahi boyutta heyecanla izlendiğini gösteriyor. Sizin ilişkiniz çok güzel sonuçlanacak ve bu ilişkiden meydana çıkacak bir sonuç evrensel amaçlar için önemli olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA