Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YÜZÜK VERMEK

11.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Merve inan
Benim erkek arkadaşımın annesi bir rüya gördü ve gördüğü rüyayı size olduğu gibi atıcam.babannemde kalan bir gümüş yüzüğüm var benim suan Ceren'de almanyaya giderken geçen yıl vermiştim tabiki takması için çünkü ben bu yüzüğü taktığımda hep uğur getirmiştir bana ya da ben öyle zannediyorum bizimkilerde bu yüzüğün uğur getirdiğine inanıyorlar artık rüyamda bu yüzüğü cerenden alıyorum ve sana veriyorum diyorumki sana Merve bu yüzüğü tak kızım uğur getirecek diyorum : hayırdır insallah dedi yorumlar mısınız.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu yüzük uğur getirmesi için verilmiş. O nedenle sizin için şanslı bir süreç başlıyor olabilir. Belki Ceren için sağladığı faydalar sizin için de sağlanacaktır. Ceren'in durumunu düşünün. Son yıllarda yaşamındaki olumlu değişiklikleri altalta sıralayın; benzerlerini siz de yaşayacaksınız. Gümüş ayrıca çok güzel kısmetleri de temsil eder. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA