Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YÜZÜĞÜN TEKTAŞ OLMASI

20.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen rozzz
Rüyamda yakın bir erkek arkadşım bana bir yüzük verdi yüzük altın değildi gümüş hiç bi şey yoktu takıp takmamak sana kalmış dedi verdi ben bu yüzüğü taktım arada parmağıma olmuyor gibiydi yüzüğü inceledikçe farklı isimlerde görüyorum daha inceledim kuran harfiyle bi şey yazılmıştı ama ne olduğunu bilmiyorum yüzük tek taş oldu sonradan anneme şakasına bak yüzğü de taktım evlenecem diyarbakırlıyla diordum .rüyadaki erkek arkadas ile aram açılmış söyliim bu arada konuşmuyoruz
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Erkek arkadaşınız sadece bir sembol de olabilir. Bu rüya güzel bir arkadaşlık ilişkisinin sonradan evliliğe doğru yol alacağını ve bu kişinin sizin için çok önemli olacağını haber veriyor. Yakın erkek arkadaşınız sanırım sadece bir arkadaş. Onun rüyada birini sembolize etmesi söz konusu olabilir ya da onun sayesinde, onun aracılığı ile tanıdığınız biri ile evliliğe adım atabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA