Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YÜZÜĞE SARIMSAK KOYMAK

04.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen menekseli
Rüyamda ezilmiş sarımsaklar gördüm tanımadığım bir kaç kişi geldi sarımsakları aldı bunları toprağa gömüyorlarmış yeniden çıkıyormuş. sonra tanımadığım birisi bana yeşil güzel bir yüzük verdi ortası gri gibiydi pırıltılar saçıyordu bana bu yüzüğü birilerine vermemi söyledi ortası kapaklı bu yüzüğün ortasına bir diş sarımsak koyup kapattı ben de yüzüğü aldım nasıl vericeğimi, belki vermem ben takarım diye düşünüyordum sonra arama var dediler ama ben yüzüğü göstermedim.yorum rica ediyorum .
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yüzüğe sarımsak koymak.. Evlenmeyle ya da ilişkilerle ilgili problemleriniz var sanırım. Evli misiniz bilmiyorum ama evliyseniz de eşinizle aranızda problemler vardır. Bu rüya bir çözümün size verileceğini haber veriyor. İlişkiniz varsa bitirebilir ve kurtulabilirsiniz ama eğer isterseniz devam edebilir ya da yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Bilmeniz gereken şudur; yeni ilişkiler derslerle dolu olacak. Sorunlar bitecek ama reçeteler acıdır. Bazı şeyleri çekmeden bu kısır döngüden kurtulamazsınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA