Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YUNUSUN DİŞLERİ OLMASI

28.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen eltik
Rüyamda deniz kenarindayim kumsalda bir bakiyirum ki denizde yunus var ama insan disleri var bana biraz sevimsiz geliyor. Sonra orda tanidik bir erkek cocigun var onu beslemek istiyor denize yaklasinca orda ahtapot oldugunu görüyorum dikkat et diyorum sonra yürüyorum kumsalda iki üç kadin denize atliyor yuzmek icin cok güzel yüzüyorlar annem yanima geliyor şezlong arıyoruz birlikte ona kızıyorum nite boş bırakıp gidiyorsun şezlong diye o şekilde uyandim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yunuslar bizlerin doğal ve ilahi koruyucularıdırlar. Dünyada frekans yolu ile iletişim kurarlar ve kendilerine ait bir enerji alanları vardır. Bu alan dünyanın değişen titreşimini sürekli dengelemeye çalışır. Bu rüyada yunus, bir insanın sizi korumaya çalıştığını ve uzaktan izlediğini anlatıyor. Ancak çeşitli korkularınız nedeniyle o insandan uzak kalmaya çalışıyorsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA