Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YUNUSUN CAN ÇEKİŞMESİ

26.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen naz dogus
Tahta bi kapının önündeydim sen aç dediler.biri kapıyı zorlayınca banane dedim.kapıyı kırdı.deli bi kadındı.eliyle bana bişe uzatıyodu.bense kaçıyodum.peşimden geldi ama atlattım.bi ata binmiştim.nereye desem oraya gidiyodu.sonra bi yere gittik.yunus balığına döndü ama can çekişiyordu sanki.ben halimden memnundum.okşuyordum sürekli.başını elime koydu ben de onu öpüp sevdim sonra uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Size yol gösteriyorlar, çözüm sunuyorlar ama farkedemiyorsunuz. Korkularınıza yenilmişsiniz sanki. Hatta bazı isteklerinizi elde etmiş ve hayatınızın iplerini elinize almışsınız ama ruhsal rehberleriniz sizi artık etkileyemiyor, yönlendiremiyorlar. Hayat amacınızın dışına taşmış olabilirsiniz. Hayatınızın gayesinin ne olduğunu düşünün ve evrenin size gönderdiği yol işaretlerini farketmeye çalışın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA