Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YUNUSU ÖPMEK

26.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen çiçek sheqer
Rüyamda kocaman bir alisveris merkezindeydim.avmnin içinde kocaman berrak havuzlar vardi eğlence yapiliyormus.aciklik bir alana doğru gidiyorum avmnin içinde bir havuza giriyoruz annem de yanimda.yunus baliklari var havuzun içinde yunus baligini seviyorum ve yunusla dudak dudağa veriyoruz yunus beni oluyor bende yunusu.avmnin içinde asansör varmis binip 453 tu galiba o kata cikiyorum sonra çok ciktim deyip asagiya iniyorum çok katli bir AVM imis
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yunuslar bizim ilahi rehberlerimizdir. Dünya yüzünde de dünyanın enerjisini denegelemek için bulunurlar. Yunuslar aslında yüce ruhlardır ve hem yaşamda hem de rüyada bizi korurlar. Yunusla birlikte olan insanın negatif enerjileri temizlenir. Yunusu öpmeniz hayatınıza iyilik ve kolaylık geleceğini söylüyor. Kendinizi kaderin akışına bırakabilirsiniz, güzel beklentiler içinde olun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA