Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YUNUSLARLA OYNAMAK

22.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen m*
Merhaba, dün akşamüstü moralim bozukken öylesine daldığım uykuda rüyamda deniz kenarındaydım ve sahile çok yakın yüzen irili ufaklı yunus balıkları gördüm. Onlara dokunmak için tedirgince dizlerime kadar suya girdim. Ben girdikçe bana yaklaştılar. Hatta bir tanesi sağ ayak başparmağımı kemirmeye başladı, hiçbir şekilde canım acımadı ve kan görmedim aksine hoşuma gitti.Ancak çok fazla kıyıda olduğumuz için uzaklaşmasını sağladım ve sonunda gitti. Rüya bittiğinde olumlu tuhaf hisle uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yunuslar bu dünyadaki ilahi varlıklardır. Rüyalarda bizim koruyucularımızı simgelerler. Onlarla iletişim kurduğumuzda bedenimizdeki ve ruhumuzdaki negatif enerjileri temizlerler. Onları gördüğümüz rüyalar korunduğumuzu gösterir bize. Ayak başparmağı işe yaramaz dostları simgeler. Onların yarattığı sıkıntılardan sizi kurtaracak olabilirler. İyi hislerle uyanmanız normal, arındığınız için bugün kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA