Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA YUNUS OLMAK

12.02.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hülya
Merhaba rüyam şu şekilde, insanken okyanusa atlıyorum ve Yunus oluyorum, Yunus olmaya karar veriyorum ama karşıma dev ahtapota benzer bir balık çıkıyor bana saldırmaya çalışıyor ben de saldıracakken iki balina beliriyor -eşler- ve bu ahtapot erkek balinayı öldürüyor bunun üzerine dişi balina ahtapotu öldürüyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İlahi ruhların simgesidir yunus. Çok uzun hayatlar yaşamış, bilgeliğe ulaşmış ruhlardır. Demek ki siz böyle bir ruhsunuz. Şimdi size negatif etki taşıyan biri saldıracak. Sizin bir şey yapmanıza gerek yok çünkü koruyucularınız var. Balinalar yunusların yardımcılarını simgeler. Yunusları yani yaşlı ve bilge ruhları korurlar. Sizin için bir savaş verilecek. Ve başarılacak. Ölümlere aldırış etmeyin. Ruhsal alemde ölüm yoktur, sadece enerjinin yok edilmesini simgeler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA