Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YUNUS GÖRMEK

26.12.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Meral
Rüyamda afrika yollarında bir grupla yol alıyorum nehir kenarından yürürken bi kayanın üstüne düşüyorum yengeç yspışıyo boynuma biri kurtarıyo beni ama zehirli olsbilir diye uzak duruyolar bndn sonra nehirden yarısı yunus yarısı başka bişey dev bi balık çıkıp kapıyo birini bnde suya düşüyrm ve bi kapak görüyrm içndn dinamit çıkıyo su yüzüne çıkıp yakıp suya atıyorum ve üç kere şehadet getiriyorum ölümü beklerken hopp londrada buluyorum kendimi..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yabancı çevrelerde sizi kendi etkisi altına almak isteyen birine karşı koymaya çalışacaksınız. Ancak ulaşılmaz gördüğünüz insanlar sizin zarar görmenize neden olabilirler. Neyse ki evren sizi kötülüklerden korumak için askerlerini göndermiş. Kötü sonuçlar beklerken ortamınız tamamen değişecek, yeni ortamlar sizi kötü insanlardan uzaklaştırabilir. Bir tercih yapmanız gerekiyorsa avrupalı insanları, şirketleri ya da benzer konuları tercih edin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA