Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YÜN GÖRMEK

21.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen melis aslan
Size annemin ruyasini anlatacagim. Abime istemeyi dusundugumuz bi kiz var ona niyetlenmis.Evimize akrabalarimiz misafir gelmis.Evin kenarindan az miktarda su akiyormus. Annem suya yakin bi yere yün koymus. Aksam olunca su cogalmis. Su artinca yün cuvali suda kalmis yünün birazi suya dokulmus. Ama cuval suyun onundeymis düşen yünler gitmemis.yünleri Sudan cikarip cuvala doldurmus. Yengemle ben duvarin yuzune, kapinin kilit yerine birsuru yesil lahana yapragi koymusuz. Annem yapraklari toplamis.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İstiare rüyaları ile ilgili yorumlarımı, arama bölümüne "istare" yazarak okuyun lütfen. Bu rüyanın annenizin niyeti ile alakası olduğunu sanmıyorum. Bu rüya annenizin hayallerinin bir kısmının suya düşeceğini haber veriyor. Ama o güçlü bir kadın yeniden kendini toparlayacak ve yeni bir idealin peşine düşecek. Kırgınlığını da kimse anlamayacak, duygularını dışarıya belli etmeyi seven biri değil anneniz. Bu arada yengenizle siz bazı konulardaki gerçekleri çok net görüyorsunuz ya da araştırıyorsunuz. Bir süre sonra sizin sözlerinizin doğruluğunu anlayacak anneniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA