Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YUMURTA KIRMAK

05.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kayra
1-almanyada gurbetçiymişim güzellik mer. yaşlı bakım evine ne döndü sedye üzerinde yaşlı bir kadın vardı başka bir kadın onu kaldırdı bana yatağı düzeltmemi söyledi üstüste konulmuş çiçekli yatakları düzelttim yatak örtüsü koydum yaşlı kadını yatağın üzerine alıp almadığımı hatırlamıyorum. 2-büyük bir kasenin içine 8-10 yumurta kırdım biri küf yapmış diğeri kurumuş kırınca farkettim diğerleri güzeldi çırptım pişiricektim uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çirkin dedikodulara eşlik edeceksiniz. İlk rüyanız ilginç. Eğer böyle bir yerde çalışan tanıdığınız yoksa, böyle bir hayatı dinleyip, izlemediyseniz ortak bilince bağlanmış ya da ara boyuta çıkarak yeni ölenlerin hayallerinin içinden geçmiş olabilirsiniz. Yeni ölenler için arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okuyabilirsiniz. Ortak bilinç, dünyada yaşayan ve yaşamakta olan herşeyin, düşüncelerin, acıların, sevinçlerin, konuşmaların kayıt edildiği bir bölgedir. Bazen uyur benliğimizle bu bölgeye bağlanır ve başkalarının yaşamlarını kendimiz yaşıyormuş gibi hissederiz. Hissettiğimiz şeyler genellikle kendi ruh ailemizden insanlara ait yaşamlardır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA