Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YUMURTA KIRMAK

24.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tugba can
Rüyamda bir arkadaşımın evindeymişim bir yatak var oglu yatıyor(üniversite sınavına girdi:)yatağın orda çeşme var ben çeşmeyi açtım ve su aktı yatak biraz ıslandı hatta elimle ıslaklığı hissediyorum ama onu yattığı yere gelmiyor diyorum oglu uyuyor.bir bayan gerçekte tanımıyorum bana soğan doğra diyor bende doğruyorum.yumurta gördüm çöpe atılacakmış ben yumurtayı alıp avucumun içinde eziyorum.evin karşısında okul varmış arkadaş bana 4-B sınıfı diyor sınıfa bakıyorum hangisi 4-b diye.okulun balkonunda insanlar var çok kalabalık sonra öğretmenin geldiğini görüp dağılıyorlar.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Arkadaşınız mı sınava girecek, oğlu mu? Oğlu bebek mi yetişkin mi? Bilmediğim için bu kısma yorum yapamam. Ancak yumurta kırmanız bir dedikoduyu patlatacağınızı, soğan doğramanız ise birisinin lafını dinlediğiniz için çok üzüleceğinizi söylüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA