Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YUMURTA GÖRMEK

02.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rüyamda yumurtadan civciv-domuz karışımı bir hayvan çıktı
Öncelikle ahırın önündeyiz ve herkesin elinde yiyecekleri yumurtalar vardı ama ben de yoktu ardından banada verdiler benim yumurtam çatlamaya başladı ve içinden civciv çıktı oradaki kişi ilk defa yenilecek yumurtanın çatlamış olduğunu söyledi civcivin burnu domuza vücudu civcive benziyordu ve gittikçe domuza benzemeye başladı herkese normla geliyordu hayvanın farklı olması hatta diyorlardı ki “olur böyle hormonlu olduğu içib çabuk ölüyorlar zaten” gibi. onu seviyorlardı eve götürmek isteyenler oldu sonra bir işyerine gittim orada çalışıyormuşun ama çok şık dizayna sahip bir iş yeri o yemeği pişirip başkasına götürüyorduk. şimdiden çokk teşekkür ederim rüya o kadar karmaşık ki anlayamıyorum...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, rüyanız çok karışık evet. Kafanızın karışıklığı rüyanıza yansımış. Bu haberci bir rüya değil, bilinçaltınızın bir ürünü. Bazen izlediğimiz şeylerden etkileniriz, bazen de bulunduğumuz ortamdan, düşüncelerimizden. Sizin de kafanızdaki onlarca şey rüyanıza girmiş olmalı.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA