Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YÜKSELMİŞ NEHRE GİRMEK

14.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Usta
Rüyada hindistanda ganj nehri kıyısındayım eşim annem kızım yanımda bulanık bir yağmur yağıyor yüksek bir yerden yağmurunda etkisiyle yukselmiş nehiri izliyorum kızım yağmurda çamurlarla oynuyor annem birden nehrin yanına gideceğini söylüyor herkes gitmemesini söylüyor ben bırakın diyorum üzmek istemiyorum bir bildiği vardır diye bir taş köprünün yanından geçiyor ordada bir fil oturuyor birşey yapmıyor annem gidip nehire giriyor sonrada yüzmeye başlıyor.hava biraz serin böyle uyanıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sıkıntılı bir sürecin ardından anneniz ani bir kararla kendini kaderin kollarına bırakacak. Nedenini bilemem ama aslında bunu yapmasa daha iyi olacağını düşünecek herkes. Belki sadece siz ona hak vereceksiniz ve içinden gelen sese kulak verdiği için onu garipsemeyeceksiniz. Bir yaşam değişikliğini, bir kısmeti önemseden olacakları kabullenecek. Özgür bir ruhu var annenizin. Yüzmesi, başarıdır ama ruhun başarısıdır, bedenin değil. Hasta biri için bu rüyayı şöyle yorumlardım mesela. Tedaviyi sonlandırıp ruhunun özgür kalmasını sağlayacak derdim. Burada ruhun özgür kalması bedenden kopması anlamına gelir. Anneniz sizinle yaşıyorsa sizinle yaşamaktan vazgeçip kendi yolunu çizmeye, başka bir şehirde yaşamaya karar da verebilir. Her ne yapacaksa bu radikal bir değişim olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA