Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YÜKSEKTEN DÜŞMEK

30.05.2011

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen KADRIYE ARIKAN
Merahaba ben sürekli yüksekten düştüğümü görüyorum veya düşmek üzereyken uyaniyorum. Bir de sürekli polis görüyorum ve sınır dışı ediliyorum. Oturduğum ülkededen ve geçmişte kaynanamla yaşanilan kavgalari sürekli rüyamda tekrarliyorum. Ayni şekilde görüyorum ve sürekli toprakla uğraşıyorum. Yeşillikde de oluyor veya çıkmak üzerede oluyor, soğan pırasa görüyorum çoğunlukla ve içinde suda görüyorum ama su bulunık temiz degil. Şimdiden teşekkür ederim. Allaha emanet olun ayrıca ben norvecten yazıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Düşme rüyalarını çok sık görüyorsanız son günlerde sinirleriniz yıpranmış ve ne yapacağınızı bilmez bir durumdasınız demektir. Polis görmeniz de durumu onaylıyor. Kendinizi güven içinde hissetmiyorsunuz. Bulunduğunuz yer, yaptığınız iş ya da oradaki sosyal durumunuz ile ilgili kaygılarınız var. Sürekli toprakla uğraşmanız memleket özleminizden kaynaklanıyor. Bulanık sular, memleket ile alakalı kaygılarınızın ifadesi. Soğan yetiştirmek memleketten alınan haberlerin sizi memnun etmediğini söylüyor. Rüyalarınız haberci değil. İçinde bulunduğunuz ruh halinin yansıması.Ruhunuz huzurlu değil. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA