Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YÜKSEKTEN ATLAMAK

10.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Durunun Annesi(Bölüm 1)
Rüyamda eşimle nikahımız var.Gelinlik giymişim.Ben eşimin koluna girmişim ve eşimin diğer koluna da bir sürü insan girmiş.Sahneye öyle çıkıyoruz.Nikah masasındayken yüzüklerimize bağlı,kırmızı bir kurdele var.Bir adam bu kurdeleyi kesiyor.Normalde nişanımızda olduğu gibi.Ben bir bayanla tramplene çıkıyorum üzerimde mayo var,o bayan benden önce temiz denize atlıyor onun enerjisi ile o an hazır değilken atlıyorum mecburen. Çok yüksekten atladığım için bayılacak gibi oluyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eşinizle birlikte yapacağınız ya da yaptığınız bir şey olumlu sonuçlanacak. Aslında bu durum sizden çok eşinizle ilgili, siz sonradan olaya dahil olmuş olabilirsiniz ya da eşiniz nedeniyle konuya katılmış olabilirsiniz. Bu durumun beklenmedik, güzel bir sonucu olacak. Yüksekten atlamanız bir enerji boşalmasının yansıması. Yüksekten atladığınızda ve içimiz cız ettiğinde ruhumuz enerji boşalması yaşar. Sonrasında deniz dibinde olmanız da ruhunuzun negatif enerjilerden arındığının habercisi. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA