Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YÜKSEK TEPEDE OLMAK

06.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ertuğrul atabey
Yüksekçe bir tepede gene yüksek bir binanın duvarı üstünde duvarın ucuna kadar gelmişim ve düşmekten de korkarak aşağıda akan büyük bir nehire bakıyorum.nehirle bulunduğum yer arasında büyük kerpiç bir evi restore ediyorlar.eski kerpiç içine uzun uzun saman karıştırılmış duvarları söküyorlar yenileyeceklermiş.baktığım yerden geri düşmeden nasıl dönerim diye korkarak duvara sarılarak geri geldim ve son aşamada biri elimden tutarak düşmedim ve rahat bir nefes aldım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yüksek tepede olmak.. Güçlü hedefleriniz, korkusuz bir ruhunuz var. Sanki çok hayatlar yaşamış ve ruhunuza bilgeliği katmışsınız. Yaşamınızın bunda n sonrası için bakış açınızı değiştireceğiniz ve içe döneceğiniz bir süreç başlayacak. Artık olay yok onun yerine iç huzurunun temini söz konusu. Elinizden tutacaklar ve ruhunuza bir aşama daha verilecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA