Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YOLUN ÇATLAMASI

11.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Duyduy
Merhaba, evliyim. Çok sevdiğim eski bir erkek arkadaşımi gördüm rüyamda. İki tane yol vardi asfalt biri gidiş diğeri dönüş.yolun bir tarafı hiç kullanilmiyordu. Diğeri birden catladi arkadaşımı uyardim yol kötü diye hallederim dedi ve aracıyla üstünden geçti. Birde kuzeni var hiç tanismadim fotografini gormustum.birlikte bana bakiyorlardi.ben arkadaşımı dusunmedigim halde 3 gecedir görüyorum. Hiç benimle ilgilenmiyor rüyamda hep kosturuyor.ben bir kenarda izliyorum fakat benim farkimda. Tşkle
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Arkadaşınız kadersel bir zorluk içinde ama kendi aklı ve mantığı ile bu zorluğu aşacak. Ama yine de bu durum onun kötü bir süreç yaşamayacağı anlamına gelmiyor, zorlanacak. Bir başka yorumla arkadaşınızın başına kötü bir şey gelmiş de olabilir, kendisi hakkında bilgi almaya çalışın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA