Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YOLU OTURUR VAZİYETTE GİTMEK

03.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen guldem
Akşam karanlığında oturur şekilde öne-geriye çekerek asfalt üzerinde ilerliyorum. Gözlerim kapalı.hislerimle bir yere çarpmadan gideceğim yere varıyorum. Biri bana gözlerin niye kapalı diye soruyor, açınca ışık yansıyor diyorum. Gerçekten de açıyorum tek bir noktadan gökyüzüne doğru yoğun ışık geliyor gözlerim kamaşıyor ve tekrar gözlerimi kapatarak ilerliyorum. bir alana giriyorum. bir oda görüyorum odada hayatımda olmak isteyen erkeği görüyorum. Fakat erkeğin üstünde peştamal sarılı.Ayak üstü sarılıyorum ona. O da bana sarılıyor. sarıldığımda sanki gidip gelmekten yorulmuş ve sıkılmışım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aşk hayatınız da sosyal yaşamınızda zorluklarla dolu ama bunları genelde kendiniz yaratıyorsunuz. Aslında güçlü birisiniz ama kötü enerjilerden çok fazla etkileniyorsunuz. Neyse ki sonunda bu zorluklar bitiyor. Biri size yaklaşacak ama siz huzurlu, inançlı ve şükran hisleri ile dolu olan bir başkasını seviyorsunuz. Ona kavuşacaksınız çünkü aslında aradığınız odur ve ruhunuzun ona ihtiyacı var. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA