Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YOLU KAYBETMEK

07.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Deniizzduman
Rüyamda annem ananeme gitmemi söyledi bi arkadaşımla yola çıktık Ananemin öyle bir yerde oturmamasına rağmen hayatımda hiç gitmediğim biyeri gördüm. Evine giderken 2 yol vardı akşamdı hava kararmıştı ilk yerden döndüm ve yıkık dökük korkutucu biyer karşıma çıktı arkadaşım sanırım öteki yoldan dönücektik demesi üzerine ordan çıktık evi gördüm fakat oraya gitmek istedikçe yol uzadı çok korktum ve babamı aramasını söyledim ama aranmıyordu etrafıma baktığımda insan dışı varlıklar bana kötü bakıyordu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu bir korku rüyası. Kader yolunuzda korkular hakim. Bizler, doğum anında belli bir kaderle doğarız. Ancak kader aslında sadece duraklardan ibarettir. O duraklar arasındaki yaşam bize, seçimlerimize, kararlarımıza bağlıdır. Siz, ruhunuzda bazı korkular taşıyorsunuz. Önceki yaşamlarınızda yanlış seçimler yapmış olmalısınız. Bu nedenle duraklar arasında korku benliğinizi ele geçiriyor, kendinize güvenmiyorsunuz. Bu rüya, bunu anlatan bir rüya. Haberci değil ama kendinize güven duymanız için daha fazla sorumluluk almanız gerektiğini söyleyebilirim. Böylece ruhunuzu eğitmiş olursunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA