Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YOLDA YÜRÜMEK

18.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tuğçe Şentürk
Merhaba. Rüyamda yemyeşil bi uzun yol var. Yürüyüş yolu sonunda da bi alan var yuvarlak geniş.etrafı çitlerle çevrili. İçinde her renk at var. Koşup eğleniyolar. Çok güzeller.beyaz ,kahve. Ama yürüürken sağ tarafımda kırmızı küçük bisikletli bir kız çocuğu 3 yaşlarında esmer. Üstü başı pek iyi değil sürekli bisiklet üstünde bana bakıp duruyor. Kafamı çevirsemde sanki hep beni bekliyor bişey ister gibi. Nedir anlamı sizce teşekkürler..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kader yolunuz engelsiz ve sizi mutluluğa götürecek şekilde geniş, ferah. Üstelik isteklerinizi elde etmeniz için her şey sağlanmış, elinizi uzatsanız yakalayacaksınız onları. Ancak o çocuk kim? Siz olabilir misiniz? Küçüklüğünüzde belki de sorunlar yaşadınız, şimdi hayatınız çok güzel ilerliyor ama içinizdeki o çocuk hala bir yerlerde hayatı idare etmek için zorlanıyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA