Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YOLDA YÜRÜMEK

17.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Asya Yildirim
Rüyamda bir orman yolundan gidiyoruz ama ben bu orman yolundan daha oncede ruyamda gitmiştim hatırlıyorum ama bu sefer annemleyim sonra yollarda kitaplar var ben bir kitap arıyorum ama o kitabı bulamıyorum orman yolu bir yerde artık kararıyor kitabı bulamadan donuyoruz donerken yollar daralıyor çember var doğa olayını sımgeliyormus yani iklimleri simgeliyormuş.sonra gemi gibi birşeydeyiz bir kardeş içerde bi kardeş suyun ustunde o çemberi çeviriyor cevirdikce hava bi guneşli bi yağmurlu oluyo ikisininde birden eli kanıyor ve bırakıyorlar.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya kader yolunuzu simgeliyor. Ancak bu kader sadec ebu yaşadığınız hayatı anlatmıyor olabilir. Bana daha çok ruhun yolculuğu gibi geldi. Daha önce de yaşadığınız benzer bir hayatı şimdi anneniziin eşliğinde yaşıyorsunuz. Bu son hayatınız olmayacak, her ruh gibi yeniden o orman yolundan geçeceksiniz. Bazı geçişler mutlu, bazıları sorunlu olacak. Çember bunu ifade ediyor. Ruhsal varlıklar çemberi çevirdikçe yaşamınızdaki iklimler de değişecek. Bunlar sizin ruhsal varlığınızın değer kazanması için gerekli olan değişimler. Ruhunuz böylece yücelecek. Her yaşam bir macera, her yeni doğuş ruhun değer kazanması için bir araç. Aradığınız kitap yüelişi kısa yoldan elde edemeyeceğinizin simgesi, çünkü onu bulamıyorsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA