Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YOLDA PARA BULMAK

31.12.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sevda sevda
Merhaba rüyamda çocukluk kız arkadaşımmış tanımıyorum rüya içinde evliliğini ve 20yıl sonrasını görüyorum evlenirken hali ve evlenmiş kutlama yapılmıyormuş kızı varmış eşi sünnet kıyafeti giyinmiş oda onun çocukken giyindiğiymiş .Kız ya bundan başkasını bulamadınmı diye söyleniyo ağaçlık yokuş yukarı olan yoldan iniyoruz adım atışımda deste ile kağıt para buluyorum iki kere oldu hatta üçüncüde yanımda birisi var paraları alıyorum yeşil yirmilikler en az 6 tane saydım yine aralarda paralar var
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hiç tanımadığımız insanların ön planda olduğu, olaylara dışarıdan baktığımız rüyalar genelde haberci olmazlar. Bunlar izlediğimiz, okuduğumuz, dinlediğimiz şeylerin bilinçaltımızda yarattığı etkilerden kaynaklanırlar. Sizin rüyalarınız genelde böyle. Para bulmanız, beklenmedik bir kazanç elde edebileceğinizi haber veriyor. En azından ileriye dönük, beklenmedik bazı vaatler alacaksınız. İyi bir yıl diliyorum, her şey gönlünüzce olsun, sevgiler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA