Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YOLDA ENGELLENMEK

05.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Eren yalcin
Karanlık ürkütücü bi sokak evlerin hepsi tek katlı gece kondu, sokağın sonu arsa arsadan sonra yol geliyor. sokaktan tam cikicakken, birden minyatür bi keçinin bana tosladigini fark ediyrmbeyaz minyatür boynuzlu onun boynuzlarindn tutup onu savuruyrm gelmesn diye o tekrar gelene kadar kaçmk için, gece kondunun birindn bayan sesi birine diyoki keciyi koyduk yinede burdan geçiyrlr. Sonrasnda sokaktn çıkıyorm bi su birikintisnden atlıyorm çok uzun mesafeli ama islanmiyrm. Keçi gelmyr kurtlyrm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir şey önünüzü kesecek. Bir inat sanki; bir iddia, bir direniş sizi yolunuzdan etmeye çalışacak. Daha iyi bir yaşama doğru gidişinizde önünüze çıkacak engeli görmüşsünüz. Kolay değil aşmak ama siz engeli bertaraf ederek ve üstelik başka bir maddi sorunu da hasarsız atlatarak kaderin size gösterdiği yola ulaşacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA