Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YOLDA BİLEZİK BULMAK

14.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Arakhne
Rüyamda açık alandan geçerken çalının dibinde birkaç tane bilezik buluyorum. Yalnız benimle hatırlamadığım biri var ama uzakta ondan habersiz gizlice ön cebime koyuyorum. yine yerde 3-4 tane bozuk para buluyorum ve çok seviniyorum. gerçek hayatta yolda bulduğum bütün bozuk paraları alır ve evde saklarım kısmet artırdığına inanırım Sonra cebimdekileri çıkarıp ayıkladım. Sadece bir tanesi altın bir bilezikti. Bir de marka olduğunu sonradan anladığım ama uğraşarak bozduğum bir bilezik daha vardı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir işe, bir mesleğe konacak ve oradan kendinize kısmet elde edeceksiniz. Bu havadan gelen kısmeti başkalarından saklayın çünkü çok dedikodu yapabilirler hakkınızda. Sokakta bulduğunuz paralar da kısmetli bir sürece girdiğinizin işareti. Bir başvuru niyetiniz varsa uygun zaman olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA