Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YOLA GİDEMEMEK

17.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen nehir
Merhaba,rüyamda babam,kuzenim ve ben bahceli evimizin kapısında uzak bir gezinti yapmayı planlyoruz..babam ve kuzenim evin dısındaki yayayolunu kullandılar.bense bahceden gitmek istedim.bahcenın ortasından bir nehir geciyordu.baslangıcta karsıya gecebilecektim.ancak nehir bir anda tastı. ve akıntı yonu degıstı.bır turlu karaya cıkamıyordum.gidecegımız yoldan vazgecıp eve gitmeye karar verdim uzun bi ugrasın sonucunda eve varabiliyodum.anlamı nedir?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yola gidememek.. Bir tercihiniz yanlış ya da yanlış yöntemi deniyorsunuz. Bu rüya bir uyarı taşıyor. Herkesin gittiği yoldan gidin diyor size. Aile yanında kalmak ve eğitimi bu şekilde sürdürmek isteyen biri için bu seçimin yanlış olduğunu söylüyor mesela. Dışarıya açılmanın daha doğru olacağı yönünde bir işaret var rüyada. Nehir, kaderdir. Kendi aklınızın yolundan giderseniz kader size izin vermeyecek ve ayrıca çok yorulacak ve zaman kaybedeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA