Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA YOL SEÇMEK

05.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen seçkin
Eşimleri 20-30 m yüksekliğinde kayalık arasından dere akan bir yerdeyiz. birileri ile konuşup dönüyoruz.yol ikiye ayrılmış sol çatal pek de kullanılan yol değil.derenin geliş yönüde orası normalde sağ çataldan gidecekken soldan gitmiş ve uzaklaşmış.sesimi duymuyor ama görüyorum.bir adam sataşıyor.yüzüne doğru bir hareket yapıyor.koşuyorum yetişince kaçıyor.eşim sonra sol kalçası, ve sol gözün altına da yaptığını ama sıyırdını anlatıyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kader bazen bize seçenekler sunar. Yollar farklıdır ama varılacak hedef aynıdır. Eşiniz meraklı biri, herkesin tercihlerini izlemek istemiyor, özgün fikirleri var. Ama bu rüya onu uyarıyor. Tercih edilmeyen şekilde davranmak ona bir şey kazandırmayacak aksine yolunu baltalayacak, onu geciktirecek hak ihlalleri ile karşılaşacağını haber veriyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA