Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA YOL SEÇMEK

16.06.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen daphne
Rüyamda iki yol görüyorum ikiside birbirine benziyor yollar parke taşlı ve yol kenarlarında birbirine benzeyen evler var.Birini seçmeliyim biri bana sağdaki yolu seçmemi söylüyor sağdaki yolu seçiyorum ve koşmaya başlıyorum yolun sonu limana varıyor limanda gemi var ve demir bir kapı var önünde bekçiler kapıyı açıyorlar bende orda bekliyorum diğer yolu seçseydim eğer oda limana çıkacaktı.üçüncü bir yol daha varmış beyaz bir dolmuş geliyormuş ordan binmem gerekiyormuş ama ben bişey bekliyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aslında tüm yollar aynı yere çıkar çünkü kaderi değiştirmek imkansız gibidir. Ancak tercihlerimiz bizim sonuca giderken neler yaşayacağımızı belirler. Bazen çok zor yolları seçeriz, yıllarımız acı ve sıkıntı ile geçer. Dua ederken hep doğru yolu bulabilmeyi dilemeliyiz ki çok fazla yıpranmayalım. Sizin için yeni bir süreç başlıyor. Sonucunda yepyeni bir maceraya yelken açacağınız bir süreç. Doğru yolu seçmişsiniz, hızla sonuca ulaşacaksınız. Diğer yol, bunu bir ekiple yapmanızı sağlayacakmış ama siz tercih ettiğiniz şekilde, yalnız başaracaksınız bu işi. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA