Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YOL AYRIMINDA OLMAK

21.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hyldyg
Rüyamda gece evime gitmek için caddelerden sokaklardan yürüyorum. tedirginim. sonra yol ayrımına geliyorum halbuki yol sag tarafa dogru gidiyor. sagdan dönmem lazım. o an adımlarımı frenler gibi allah durduruyor. ve ordan dönmememi istiyor. duyuyorum adeta. hissediyorm. snra gözümün önünden siyah aslan gibi belirsiz bir gölge geçiyor. sağ yoldan gidiyor. ama allah istemedi ve beni durdurdu. bende o an ayetel kürsi okumaya başlıyorm. snra uyandm.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Birçok açıdan bir bilinçaltı rüyası. Kendinize göre bir farkındalık geliştirmişsiniz, evrenin işaretlerini önemsiyorsunuz. Güzel bir tutum, çünkü gerçekten de evren bize hep işaret verir. Ancak çok az düşünebilen ve çok az farkına varabilen canlılarız, işaretleri çoğu kez algılayamayız. Bu rüya size yakında yapacağınız kadersel bir tercih için uyarı taşıyor olabilir. Sağ taraftaki yol duygularınızla vereceğiniz kararları temsil eder. Rüya size mantıklı düşünerek seçim yapın diyor. Aslan gölgesi devletle ilgili sorunları temsil eder. Eğer duygularınızla hareket ederseniz devletle karşı karşıya kalabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA