Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YOKUŞU ÇIKMAK

01.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Umut
Bir ucurumun kenarindayım yanimda kizim var cok dik bir yokus var kızım o yokuşu çikıp gidiyor. Genc bi erkek cocugu var kizim yaşlarında birisine aşik elinde üçgen kağıtlar var onlari yere gömüyor ince uzun bi çocuk sonra o da o dik yokuşu çikıp gidiyor kızımın arkasından bağırıyorum gitme gel buraya diye gelicem anne bekle diyor ama sesi uzakdan derinden geliyor çocuğun gomduğu bi notu aliyorum bi resim var bi kiz bi erkek bi yazi var ama onu hatirlamiyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kızınızın kaç yaşında olduğunu bilmeden nasıl yorumlarım. Kızınız yetişkinse ve evli değilse, çok sıkıntılı süreçlerin sonunda kendi yolunu çizecek ve doğru bildiği yoldan ilerleyecek demektir. Biri de onun yolundan onu takip edecek ve muhtemelen onlar evlenip, toprağa gömülen kağıttaki bebeklere sahip olacaklar. Başka bir yorumla bu erkek daha önceden evlenip boşanmış olabilir. Ayrıntıları bilseydim bu rüya çok önemli bir rüya olarak yorumlanacaktı. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA