Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YOĞURT GÖRMEK

09.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Pythia
Merhaba,son bir haftada yatakta yatmak ve yoğurt ögelerini sıklıkla görüyorum.Çok sevdiğim yüksek lisans aldıgım hocamla yatakta yatıyorumbirkaç defa gordum yanımda 13 yasında hocamında tanıdıgı kardeşim oluyor.Hoca bize gülümsüyor ,yatıyoruz hem kalkıyoruz hoca bizi yönlendiriyor kalkın haydi falan diyor.Çok mutlu oluyorum.Bir adam benden yogurt istiyor,az kalmış bizde ama verelim diyorum.Sonraki gün yogurt kaplamış yerleri siliyorum içine bata çıka ugrasıyorum temizlicem diyorum.Hayrolsun
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yoğurtla uğraşan insanın üzerinde nazar vardır ve ruhu bu enerjiden kurtulmaya çalışıyordur. Yatakta yatmanız işle ya da eğitiminizle ilgili yoldan haberler alacağınızı ya da eğitiminizden tanıdığınız bazı kişilerle haberleşeceğinizi söylüyor olabilir. Mutlu olduğumuz rüyalar mutluluk getirirler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA