Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YOĞURDUN BOZUK OLMASI

30.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen gn
Erkek arkadaşımı rüyam da gördüm. biz bir evdeyiz onun dedesi filan var. ilişkiye girmek istiyro dedesi görüyor ama bişi demiyor.benim elbiselerimi eleştiriyor bunlar niye giydin güzel değil vb ben de onlar eski ondan öyle deği diyorum eski değl tarihi var diyor. ama o elbiseleri istemiyor.Sonra büyük odalarda sofralar kurulmuş benim aile de var. Benim tam istediğim bizim yöreye ait köy ekmeği görüyorum ben bu ekmeği istiyorum diyorum anneme.sofrada yoğurt tadına bakıyorum bu yoğurt bozuk.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Erkek arkadaşınız sizin toplumsal statünüzden ya da imajınızdan memnun olmadığını düşünüyorsunuz. Cinsel ilişki sırasında sizi şiddetle isteyen kişi iş toplumsal yaşama gelince sizden hoşnut değil nedense. Çok da takılmıyorsunuz bu konuya. Ailenizin düzeni iyi, rahatsınız ama aldığınız önlemlere rağmen ailenize ve size çok nazar değiyor. Dikkat edin, başkalarının yanında mutluluğunuzu çok da fazla gözler önüne sermeyin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA