Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YİYECEĞİN GÜZELLEŞMESİ

23.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen elif zehra
Rüyamda ici beyaz geniş merdivenleri olan bi binada, merdivenleri kolayca ve hızlı bi şekilde çıktım. koridorda boy aynası vardı.arkamdan müdür gibi üst yönetici birinin geldiğini farkedince, sanki onu hiç görmemişçesine kollarımı kavuşturup aynada kendime baktım. dönüp baktığımda bu kişi liseden bi arkadaşım oldu. normalde 26 ama rüyamda 15 yaşındaydı. beraber kantine gittik fiyat olarak en uygun bisküviyi aldım ama biraz ilerlediğimde elimdeki değişmişti, en kalitelisi elimdeydi.çalışmıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kariyerinizle, eğitiminize ya da maddi durumunuzla ilgili çabalarınız var. Durun ve kendinize bir bakın, siz pek çok arkadaşınızdan daha güçlü bir ruh taşıyorsunuz esasında; bunu neden kullanmıyorsunuz? Üstelik kısmetleriniz de var, evren size destek oluyor, size şans veriyor. Bu süreci iyi değerlendirin, tuttuğunuz altın olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA