Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YIRTICI KUŞUN PENÇESİNE DÜŞMEK

23.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Melisa su
Rüyamda insanları yiyen akbabamı kartalmı bilemedim ikisinden birisiydi işte. Bu kuş beni pençesine aldı boş bir araziye götürdü ben öldüm numarası yapıyorum etrafta birde tavuklar var onlarda et yiyolardı ama yine saldırdı ben kaçtım o saldırdı bir yere gittim insanlardan yardım istedim onlarsa bize dokunmasın o kuş diye bana yardım etmediler artı beni kuşa vermek için beni kovaladlr pençeleryle bacağımdan tuttu güzel bir kadın beni elimden tuttu kurtuldum o kuştan ama bayağı mücadele verdim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir uyarı rüyası bu. Bekarsanız, sizi lime lime edecek, sizi çok üzecek bir sevgili edinebilirsiniz aman çok dikkat edin. Her durumda bu rüya sizi çok hırpalayacak güçlü birini temsil ediyor. Evlilik aşamasında olan biri için bu rüya "evlenme sakın" anlamına gelir. Yeni bir işe giriyorsanız bu konuda bir kez daha düşünün. Sonuçta kadınlardan destek alacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA