Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YILDIZIN DÜŞMESİ

26.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Femir
Yürürken gökte ay ve yıldızlar görüyorum ve bir yıldız bos ve buyuk toprak bir araziye dustu.teyzemle oraya doğru gidiyoruz yıldizi goremiyorum.uzaklasinca yıldızı görüyorum ve parladıgini da görüyorum teyzeme söylüyorum inanmıyor bana.Bir tek ben görüyorum yıldızı.bir yol tabelasi görüyorum ölümle ilgili bir şey yazıyor yada söylüyordu. Birden siyah Çarşaflı bir kadın geliyor beni öpüyor.tanıdık geliyor ama kim olduğunu hatırlamıyorumruyada.Demet akalini tanımıyor.ve ona hamilesiniz ya da hamile kalacaksınız gibi birsey söylüyor diğer kişilerede birsey söyledi.ruyada birden uzaktan bir ses teyzemin sesiydi seher diye beni çağırdı ve uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir hayaliniz gerçekleşemez, yakında bunu anlayacaksınız. Ancak kimseye bunu söyleyemeyeceksiniz. Size bir şeyler söyleyen kadın gerçekleri söylüyor olabileceği gibi bir hamilelik haberini sembolize ediyor da olabili. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA